Projektowanie

Logo

Logo to klucz do sukcesu każdego biznesu. Każdy projekt logo to inna historia, przekonanie, misja i potrzeba, którą pragniemy przekazać za pomocą jednego elementu. Pamiętam o tym, aby tworzone przeze mnie projekty były proste, uniwersalne, ponadczasowe i zapamiętywane. To od tego najważniejszego elementu identyfikacji wizualnej zależy Twój sukces. Mogę stworzyć całkowicie nowe logo, lub odświeżyć to, które już masz.

rustykalny_ogrod
wizytowki
wizytówki

Wizytówki

Wizytówki są pierwszym elementem prezentacji firmy lub jej przedstawiciela na małym formacie. Dlatego też jej ciekawy projekt i staranne wykonanie mogą zadecydować o tym, czy zostanie wykorzystana w przyszłości do nawiązania kontaktu. Dzięki nim zrobisz doskonałe pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach, a także partnerach w biznesie. 

Elementy identyfikacji wizualnej

Aby twoja marka była jeszcze bardziej profesjonalna, należy zadbać o to, aby wszelkie materiały marketingowe Twojej firmy były jednolite i spójne. Dlatego, takie elementy jak teczki, koperty, długopisy czy nawet kubki papierowe miały jeden motyw, który będzie wyróżniał się na rynku.

Projektowanie graficzne

Zaprojektuję różnego typu grafiki: ulotki, banery oraz grafiki do postów na social media, plakaty, foldery reklamowe, katalogi, roll-up’y, ikony, ilustracje, gazetki produktowe, oraz infografiki. Wszystkie projekty mogę również dopasować do druku w wybranej drukarni.