nowe logo
strony www

Projekty stron www dla Twojej Firmy

Strona internetowa firmy, niezależnie czy prowadzić nowoczesny start-up czy rosnącą organizację, to narzędzie, dzięki któremu możesz zaprezentować firmę, ofertę, produkty, doświadczenie oraz nawiązać komunikację z odbiorcą. Inwestycja we właściwe zbudowanie strony internetowej stanowi w obecnych czasach jest niezbędna. Posiadanie nawet prostej strony internetowej może przynieść wiele korzyści firmie, 

a im lepsza jakościowo i bardziej rozbudowana witryna, odpowiadająca na potrzeby użytkownika, tym większe szanse na sukces.

 

 

Profesjonalna strona internetowa pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż. Statystki Google wskazują, że niemal 70% konsumentów przyznaje, że dokonuje zakupów chętniej w firmach, które posiadają stronę. Podobnie w firmach B2B. Według Corporate Executive Board aż 77% kupujących w kanale B2B nie skontaktuje się z handlowcem, dopóki samodzielnie nie zdobędzie więcej wiedzy na dany temat. Posiadanie dobrze zaplanowanej i wykonanej strony internetowej pokaże Twoim Klientom, że trafili do silnej firmy.

 

 

W przypadku tworzenia nowej marki niezbędne jest posiadanie nowoczesnej i dobrze zoptymalizowanej strony. Profile na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn to uzupełnienie budowania marki w przestrzeni publicznej. Tradycyjna strona internetowa z nazwą firmy w domenie jest kwestią wiarygodności i wizerunku, a to wartości dla każdej firmy najważniejsze. Podobnie również z firmami, które istnieją już na rynku od lat.

 

Korzyści wynikające z posiadania strony internetowej:

  • Własna strona internetowa pomaga realizować cele biznesowe firmy
  • Dzięki stronie internetowej Klient może Cię znaleźć
  • Na stronie internetowej możesz zaprezentować ofertę, tak by klient poznał Twoje produkty i usługi
  • Strona internetowa pozowała dotrzeć do szerokiego grona odbiorców np., poprzez wartościowe treści (SEO)
  • Możesz zwiększyć zasięg realizując kampanię Google Ads
  • Kiedy handlowcy w Twojej firmy jada na urlop strona nadal działa i jest dostępna i daje
    wsparcie w sprzedaży
  • Dodaje prestiżu i zwiększa zaufanie

Czy Twoja strona jest nowoczesna i interesująca? Chętnie o tym porozmawiam i doradzę jak powinna wyglądać biznesowa strona internetowa.

strony www